DEN SESTERSTVÍ - 21.2.2015-akce s RODIČI

11.02.2015 08:38

Letošní Den sesterství jsme oslavovali sportovními aktivitami.  Za vlčata a světlušky přišli: Krtek, Pája, Anežka, Anička, Šmudla, Káťa, Smajlík, Vendy. Z vedení Alena, Vety a Petr. Velice jsme ocenili chuť rodičů si s námi zasportovat a to Erice a Pavlovi.  Celé dopoledne nás bavily různé sportovní aktivity, jako je například, vybika, fotbal, různé štafety, krabí fotbal, ponorky a mnohé další. Pestrost her byla veliká a my zjistili, které svaly celý rok zanedbáváme. Sladkou tečkou pro celé sportovní klání byl dort ke dni sesterství, na kterém jsme si všichni moc pochutnali. Sportovní den si nám velice líbil a moc jsme si jej užili. 

 

21.2.2015 – slavíme „ DEN SESTERSTVÍ“ - akce s RODIČI

Sraz v 7:45 hodin před gymnáziem v Lovosicích. S sebou: KROJ kdo nemá tak družinové tričko, popř. jiné triko ( béžové, khaki) skautský šátek, tužku, papír, KPZ, šátek, uzlovačku, jídlo, pití,

sportovní oblečení a obuv na přezutí do tělocvičny, která nedělá čmouhy.  Děti 50,--Kč. Konec akce: 14:00-14,30 hodin.

 

 

V sobotu 21. února proběhne středisková akce Den sesterství. Letos den sesterství oslavíme sportem. Můžete se těšit na skupinové sporty, ale i na sportovní aktivity, kde bude záležet na každém jednotlivci. Den sesterství je každoročním svátkem skautů a letos jej oslavíme v prostorách gymnázia Lovosice.

 

Předběžné informace : akce je určena pro Světlušky, Vlčata, členy Šipky a v neposlední řadě i pro rodiče. Budeme rádi, když se rodiče akce zúčastní a motivací jim může být volné vstupné na akci pro každého rodiče.

 

Pro členy Šipky, pro Světlušky a Vlčata je stanovena výše účastnického poplatku na 50,-- Kč na osobu.

 

Všichni se mohou těšit na ceny, o které se bude soutěžit, ale i na tradiční sladkou tečku na závěr celé akce.

 

Bližší informace o srazu, výstroji a výzbroji dodáme později.