20.2.2016 - DEN SESTERSTVÍ

18.02.2016 13:45

Sraz: 20. 2.(so) 13:00 v klubovně
Předpokládaný konec akce: kolem 18:00 na tomtéž místě
Pro koho je akce určena?: Pro všechny členy střediska Brána Lovosice, jejich rodiče, sourozence a také pro jejich kamarády, které si s sebou mohou přivést.
Co se bude dít?: Den sesterství je den, kdy se narodil Robert Baden Powell  - zakladatel anglického skautingu a jeho manželka Olave Baden Powell. Je to skautský svátek, který se slaví po celém světě a i my letos nebudeme výjimkou. Letos se můžete těšit na tématickou hru ve městě v duchu Rychlých Šípů. Tato hra se bude odehrávat po Lovosicích a můžete si vybrat ze dvou modulů hry: Závodní a rodinný. Závodní modul je určen těm skupinám, které chtějí být za každou cenu lepší než ostatní skupiny a rodinný modul je pro všechny, kteří si hru chtějí prostě a jednoduše jen užít. :) Je jen na vás, který z modulů zvolíte. Když si dovedete s sebou i své rodiče a kamaráda(y), můžete spolu startovat již jako jedna celá skupinka. Pokud se ti nepovede sehnat někoho, kdo by v tento termín mohl s tebou na hru, nevadí. Prostě přijď do klubovny a my tě přiřadíme k některé z již vytvořených skupin. 
Co potřebuje skupinka s sebou?: Samozřejmostí je vhodné oblečení na ven dle počasí a také obuv podle toho, zda máte v plánu běhat (modul závod) a nebo zda rychlost skupinky hrotit nebudete (modul rodina). Dále budete potřebovat drobnou svačinku na cestu, psací potřeby a velkou výhodou, která letos bude povolena budou chytré mobilní telefony. Dnes se již používají běžně, tak není důvod je nezapojit i do skautského programu. Kdo má, tak skautský kroj se šátkem s sebou též ;) .